Svarbūs
klausimai

Svarbūs klausimai

1. Turiu sklypą ką daryti toliau noriu statyti namą?

Atsakymas: Kreipkitės į mūsų įmonę su nuosavybės dokumentais ir daugiau nereiks niekur eiti. Atliksime ir topografinius matavimus ir suprojektuosime Jūsų pageidaujamą namą bei pateiksime jums leidimą. Kai pastatysite galėsite kreiptis pas mus mes jį jums įregistruosime arba padėsime tai atlikti.
 

2. Pageidauju pirkti projektą iš Jūsų ką dar reikia žinoti?

Atsakymas: Prašau atsiūskite savo nuosavybės dokumentus ir teritorijų planavimo dokumentą (detalųjį planą ar ūkininko sodybos projektą), jog įvertintume ar Jūsų pasirinktas namas tilps sklype ir nesuklysite. Arba galima atvykti į bet kurį iš 3 ofisų (Kretinga, Klaipėda, Gargždai).
 

3. Kas yra kartotinio namo sudėtyje?

Į namo projekto sudėtį įeina architektūrinė - konstrukcinė dalys: pamatų planas, pamato pjūvis, pamato detalės, aukšto planai mūro darbams, aukšto planai architektūrai, pastato fasadai, sąramos, sąramų specifikacijos bei pjūviai, perdangų planas, stogo konstrukcijos, stogo planas, pastato pjūviai, detalės ir mazgai,  tecninės specifikacijos, pagrindinių medžiagų, reikalingų namo statybai, kiekiai, namo realistinės vizualizacijos. Visi mūsų namų projektai apdrausti civiliniu projektuotojo draudimu.
 

4. Kaip nusipirkti projektą?

Užpildykite formą, padarykite pavedimą, laukite atsiunčiant projekto. Galite susisiekti telefonu.